Сервіс, гарантія

Гарантія 

Термін гарантійного обслуговування вказаний на сайті, а також зазначений в гарантійних талонах, що додаються до товару. Наполегливо рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією з експлуатації до початку користування технікою!

Гарантійний ремонт здійснюється представниками виробника або продавця (сервісними центрами) при наявності гарантійного талона та документа, що підтверджує оплату товару (товарного чеку, видаткової накладної).

Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну документи, що додаються до товару при його продажі, упаковку та всі аксесуари, що входять в комплектацію виробу.

Умови гарантійних зобовязань по техніці*:

1. Право на гарантійне обслуговування втрачається у таких випадках:

 • якщо виріб, призначений для особистих (побутових, сімейних) потреб, використовувався для здійснення підприємницької діяльності або інших потреб, які не відповідають його прямому призначенню;
 • у разі порушення правил і умов експлуатації, встановлення виробу, описані в інструкціях з монтажу та експлуатації;
 • якщо виріб має сліди спроб некваліфікованого ремонту;
 • якщо дефект викликаний зміною конструкції, схеми виробу або базового програмного забезпечення, які були здійснені не працівниками нашого сервісного центру;
 • якщо серійний номер виробу змінений, стертий або не може бути встановлений;
 • якщо на виробі порушені пломби або стікери, встановлені виробником;
 • якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасними випадками , навмисними або необережними діями споживача або третьої особи;
 • якщо виявлені ушкодження викликані попаданням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або дією екстремальних температур;
 • наявності електричного або механічного пошкодження електричних контактів, з'єднань, радіоелементів;
 • наявності термічного пошкодження виробу і його складових частин.

2. Гарантійні зобовязання та безкоштовне сервісне обслуговування не поширюється на такі недоліки:

 • механічні пошкодження, що виникли після передачі товару споживачеві;
 • ушкодження, спричинені недбалим, неохайним використанням і недотриманням правил догляду за виробом;
 • природний знос елементів у випадках перевищення зазначених норм нормальної експлуатації, а також корпусних елементів переносних виробів;
 • пошкодження або ненормальне функціонування виробу викликано: збоями або невідповідністю стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних та інших подібних зовнішніх факторів; використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення, носіїв інформації різних типів, програмних продуктів, що не були поставлені або рекомендовані виробником.

3. Підключення (установка, налагодження тощо) виробів описане у відповідній документації. Якщо в інструкціях з експлуатації для виробів є попередження про необхідність встановлення кваліфікованими фахівцями, Вам потрібно скористатися послугами таких фахівців, що мають сертифікат відповідності на проведення подібних робіт, і забезпечити умови для правильно установки виробу і його доступності для обслуговування. При цьому особа (організація), що встановила виріб, несе відповідальність за правильність і якість підключення (установки, налагодження тощо). Просимо Вас звернути увагу на  правильність встановлення виробу, як запоруки його надійної роботи, а також для отримання гарантійного та безкоштовного сервісного обслуговування. Вимагайте від фахівця з установки внести всі необхідні відомості про встановлення Вашого виробу в гарантійний талон.

4. Продавець знімає з себе відповідальність за можливу шкоду у таких випадках:

 • якщо це сталося в результаті недотримання правил і умов експлуатації, встановлення виробу;
 • умисних або необережних дій споживача чи третіх осіб, а також за будь-якої шкоди, що випливає як наслідок, включаючи економічні та нематеріальні втрати, втрату прибутку, доходів, інформаційних даних, пошкодження чи неможливості експлуатації продукції.

5. Повернення або заміна товару. Ми гарантуємо дотримання усіх норм, передбачених законодавством України (Стаття 9 «Закон про захист прав споживача»).

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється протягом чотирнадцяти календарних днів.

Перед зверненням до нас, будь ласка, переконайтеся в тому, що:

 • товар не використовувався, а відтак, немає слідів експлуатації: подряпин, сколів, потертостей, тощо;
 • товар повністю укомплектований і не пошкоджене упакування;
 • на товарі збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, про те, що умови експлуатації не порушені. При поверненні товару потрібно мати при собі: паспорт, товарний чек, гарантійний талон.

*Під гарантійним терміном розуміється цілком безкоштовне для споживача усунення недоліків (дефектів) виробу, які виникли з вини виробника, за умови дотримання умов гарантії. У гарантійному обслуговуванні може буди відмовлено, якщо у ході діагностики (діагностика може проходити згідно закону до 14днів) буде виявлено, що поломка виникла в результаті здійснення та впливу дій, перелічених у вище наведених даних умов гарантійного обслуговування клієнтів.