Про нас

   Наш інтернет-магазин “ ТЕХНОСВІТ ” розпочав свою діяльність в 2015р. На даний момент він знаходиться на стадії формування і реалізації асортименту товарів.

   Чому виник наш інтернет-магазин?

В умовах жорсткої конкуренції  багато компаній здійснюють закупівлю і реалізацію досить великої кількості неякісних товарів по цінах  брендової техніки. Зрозуміло що за гонитвою отримання  надприбутків магазини не задумуються і не беруть до уваги свого ПОКУПЦЯ, який згодом має все більше і більше проблем з придбаною технікою, яка вже швидко виходить з ладу через низькоякісне виготовлення з порушенням технологій виробництва.

  Наш девіз не безмежний асортимент в кількості, а надійний вибір в якості.

    Наш асортимент підібраний виходячи з десятилітнього досвіду персоналу в продажах,  підборі техніки, який базується на аналізі покупок та безперебійної її роботи. У нас працюють кваліфіковані продавці-консультанти. Ми підібрали для Вас оптимальний каталог товарів суто з надійних виробників (брендів), які дотримуються жорстких стандартів якості техніки для країн Європи.

  Він покликаний надати вибір товарів покупцям і доволі легко зорієнтуватись в групах, підгрупах техніки. Самостійно здійснити вибір за допомогою зрозумілих фільтрів підбору та зробити правильний вибір.

  Здійснивши вперше купівлю у нас Ви неодмінно станите нашим постійним покупцем в інтернет-магазині “ ТЕХНОСВІТ ”. Оскільки кожному клієнту ми надаємо кваліфіковану консультацію в підборі техніки, а також купуємо техніку під особисте замовлення покупця (якщо такої немає на сайті) та здійснюємо супровід консультацій вже під час користування товаром. Співпраця з нами досить вигідна, адже на сайті Ви знайдете вичерпну інформацію, як про сам товар, так і отримаєте допомогу у виборі.

 

Бажаємо Вам приємних покупок!!!